KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15966147

nr 1596 6147

Akvarell

Kim Salander, "Den utslagne". Signerad, daterad 1977. Akvarell, bildmått: 44x54 cm, yttermått inklusive ram: 59x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 februari 2024
kl 20:55:32

29/1 22:19:15 1      Vinnande bud